یادبود مجازی

شهید سردار حاج قاسم سلیمانی

رفتگان چشم انتظار هدایای ما هستند حتی با نثار یک صلوات
  • نام سردار حاج قاسم
  • نام خانوادگی سلیمانی
  • نام پدر حسن
  • تاریخ تولد 1335/01/01
  • تاریخ وفات 1398/10/13
  • اطلاعات آرامگاه کرمان - کرمان - کرمان
  • آلبوم یادبود

درباره زنده یاد

قاسم سلیمانی نام پدر حسن متولد 1 فروردین سال ۱۳۳۵ در شهرستان رابُر از توابع استان کرمان و فرمانده پیشین سپاه قدس است. او در دوران جنگ ایران و عراق فرمانده لشکر ۴۱ ثارالله و از فرماندهان عملیات‌های والفجر هشت، کربلای چهار و کربلای پنج بود. قاسم سلیمانی در سال ۱۳۷۹ش از سوی آیت‌الله خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی ایران، به فرماندهی سپاه قدس منصوب شد. پس از ظهور داعش در عراق و سوریه، سلیمانی به عنوان فرمانده سپاه قدس با حضور در این مناطق و سازماندهی نیرو‌های مردمی، به مبارزه با این گروه پرداخت. وی در سال ۱۳۸۹ش، موفق به اخذ درجه سرلشکری شد. سردار سلیمانی بامداد جمعه ۱۳ دی ماه ۱۳۹۸ به شهادت رسید.

این یادبود توسط همکاران امور آبفای منطقه 2 تبریز برگزار گردیده تا با نثار فاتحه، صلوات و قرائت آیاتی از کلام الله مجید قدمی هر چند کوچک در جهت ادای احترام به روح پرفتوح شهید سرافراز اسلام سردار حاج قاسم سلیمانی و گرامیداشت یاد و خاطره ایشان برداشته شود.


تبلیغات
یادبود را برای دوستان خود ارسال کنید

پیامبر اکرم (ص) می فرمایند : مردگانتان را که درقبرها آرمیده اند از یاد نبرید. مردگان شما امید احسان شما را دارند. آنها زندانی هستند و به کارهای نیک شما رغبت دارند. شما صدقه و دعایی به آنها هدیه کنید. (انوارالهدایه ص 115)

ختم قرآن صفحه ای

0 0 1

تعداد ختم های انجام شده : 0 بار

    دکمه ختم صلوات و فاتحه بصورت تکی

مشاهده متن صوت درحال پخش

نمایش همه

هیچ پیامی یافت نشد

کاربر عزیز برای ثبت پیام تسلیت، خاطره و دلنوشته خود برای این یادبود ابتدا از این لینک وارد شده و سپس پیام خود را ثبت کنید

نمایش همه هدیه دادن

انتخاب صوت درحال پخش


موقعیت آرامگاه

logo

یادبود زنده یاد شهید سردار حاج قاسم سلیمانی

QR Code
https://raftegan.com/memorial/rf-9143

جهت مشاهده یادبود کد بالا را اسکن کنید.