فاتحه آنلاین ، فاتحه و ختم آنلاین برای اموات

یادبود مجازی و ختم آنلاین رفتگان

فاتحه آنلاین ، فاتحه و ختم آنلاین برای اموات
فاتحه آنلاین ، فاتحه و ختم آنلاین برای اموات

مرگ بخشی از زندگی ما انسان هاست و همه ما از کودکی تا کنون شاهد مرگ افراد زیادی در بین دوستان و آشنایان خود بودیم که قطعا نمی توانیم آنها را فراموش کنیم و سعی می کنیم با خواندن فاتحه و صلوات برای آنها روحشان را شاد کنیم .

یکی از اعمال مستحبی خواندن فاتحه و سوره هایی از قرآن برای کسانی است که بار سفر از این دنیا بسته و رفته اند و دستشان از این دنیا کوتاه است. تاثیر خواندن این سوره ها بسیار برای آرامش اموات توصیه شده است.

پیامبر اسلام(ص) در این زمینه می‌فرماید: کسی که آیه‌ای از قرآن را بر قبری از قبرهای مسلمانان قرائت کند، خداوند ثواب هفتاد پیامبر(ع) را به او خواهد داد. و هر کسی که برای اهل قبور دل بسوزاند از آتش جهنم نجات خواهد یافت و در حال خنده و خوشحالی داخل بهشت خواهد شد.

از همین رو پلتفرم یادبود مجازی و ختم آنلاین رفتگان (www.raftegan.com) این امکان را فراهم کرده که شما در کمتر از چند دقیقه و بصورت رایگان بتوانید صفحه یادبود برای اموات خود ایجاد کرده و از امکانات آن که شامل ( فاتحه آنلاین ، ختم قرآن ، ختم صلوات ، قراعت سوره ها و ادعیه دلخواه و .... ) بهره ببرید . همچنین می توانید لینک یادبود را در شبکه های اجتماعی نظیر واتساپ ، تلگرام ، اینستاگرام و ..... با دوستان و اطرافیان خود به اشتراک بگزارید.