بروزرسانی جدید سامانه : عکس ساز حرفه ای ویژه ساخت بنرهای یادبود
منتظر شنیدن نظرات و پیشنهادات خوبتون در صفحه اینستاگرام هستیم

یادبود مجازی

شهید عبدالحسین طبیبی

رفتگان چشم انتظار هدایای ما هستند حتی با نثار یک صلوات
  • نام عبدالحسین
  • نام خانوادگی طبیبی
  • نام پدر --
  • تاریخ تولد --
  • تاریخ وفات --
  • اطلاعات آرامگاه فارس - داراب -
  • آلبوم یادبود

درباره زنده یاد

شهيد عبدالحسين طبيبی در هفتم ارديبهشت ماه سال 1349 در خانواده اي اصيل و مذهبي در شهرستان داراب به دنيا آمد. تحصيلات خود را تا دوم راهنمايي گذراند و پس از آن به شغل آزاد در کانال سازي مشغول شد . او انساني ديندار و معتقد بودبا آغاز جنگ تحمیلی با این وجود که به سن قانونی نرسیده بود يک بار به سوي جبهه ها اعزام شد .

وی در وصیت نامه خود می نویسد:
اى مادران مبادا از رفتن فرزندانتان به جبهه جلوگيرى كنيد كه فردا در محضر خدا نمى توانيد جواب حضرت زينب را بدهيد كه تحمل 72 شهيد نمود. در امام بيشتر دقيق شويد و سعى كنيد عظمت او را بيابيد و خود را تسليم او سازيد و صداقت و اخلاص خود را همچنان حفظ كنيد. اگر فيض شهادت نصيبم گشت آنانكه پيرو خط سرخ امام خمينى نيستند و به ولايت او اعتقاد ندارند بر من گريه نكنند و بر جنازه من حاضر نشوند. اما باشد كه دماء شهداء آنان را نيز متحول سازد و به رحمت الهى نزديكشان كند.

در 18 سالگی به سربازی رفت و در استان ايلام مشغول خدمت شد . وی سرانجام در 11 اردیبهشت 1366 در منطقه عملياتي ميمک ايلام به شهادت که آرزوي ديرينه اش بود رسيد و اکنون در گلزار شهداي مرکزي داراب در جوار ديگر عاشقان آرميده است .


یادبود را برای دوستان خود ارسال کنید

پیامبر اکرم (ص) می فرمایند : مردگانتان را که درقبرها آرمیده اند از یاد نبرید. مردگان شما امید احسان شما را دارند. آنها زندانی هستند و به کارهای نیک شما رغبت دارند. شما صدقه و دعایی به آنها هدیه کنید. (انوارالهدایه ص 115)

ختم قرآن صفحه ای

0 0 1

تعداد ختم های انجام شده : 0 بار

    دکمه ختم صلوات و فاتحه بصورت تکی

مشاهده متن صوت درحال پخش

نمایش همه

هیچ پیامی یافت نشد

کاربر عزیز برای ثبت پیام تسلیت، خاطره و دلنوشته خود برای این یادبود ابتدا از این لینک وارد شده و سپس پیام خود را ثبت کنید

نمایش همه هدیه دادن

هیچ اهدایی یافت نشد

انتخاب صوت درحال پخش


logo

یادبود زنده یاد شهید عبدالحسین طبیبی

QR Code
https://raftegan.com/memorial/rf-7223

جهت مشاهده یادبود کد بالا را اسکن کنید.