یادبود مجازی

شادروان سیاوش اقبالی

رفتگان چشم انتظار هدایای ما هستند حتی با نثار یک صلوات
  • نام سیاوش
  • نام خانوادگی اقبالی
  • نام پدر --
  • تاریخ تولد --
  • تاریخ وفات --
  • اطلاعات آرامگاه تهران - تهران -
  • آلبوم یادبود

درباره زنده یاد

زنده یاد سیاوش اقبالی، روان‌شناس بالینی که در عمر کوتاه اما پربار خود به بسیاری از افراد رنج‌دیده کمک نمود تا مسیر درست زندگی خویش را برای موفق و شاد زیستن بسازند و روزهای تیره و تلخ ناامیدی را به روشنایی امید و شیرینی شادکامی تبدیل نمایند. «نجات یک زندگی نجات کل بشریت است.» این جمله چراغ راه او در تمام عمر بود و سبب نجات بسیاری از افرادی گردید که تنها راه نجات خویش را در کشتن خودشان می‌دیدند.

به شهادت تمام افرادی که او را می‌شناختند، او بسیار مهربان، کمک‌رسان، صبور و همدل بود. بعلاوه، هوش بسیار و دانش گسترده او در علوم روز دنیا هرگز سبب تکبر وی نگردید و تا آخرین روز حیات پربارش همواره متواضعانه و با خشوع با دیگران برخورد می‌نمود. وی هرگز خود را از آموختن بی‌نیاز ندید و دیگران را نیز از چشمه جوشان دانشش بی‌بهره نگذاشت.

شادروان سیاوش اقبالی حتی تا آخرین دقایق عمر پربرکتش در اتاق درمان و درحال‌خدمت به مراجعینی بود که دست یاری به سمت او دراز نموده بودند. امید که سفرش در روشنایی قلب پاک و مهرورزش، در آرامش باشد. روح بزرگش شاد و یادش تا همیشه گرامی باد.


یادبود را برای دوستان خود ارسال کنید

پیامبر اکرم (ص) می فرمایند : مردگانتان را که درقبرها آرمیده اند از یاد نبرید. مردگان شما امید احسان شما را دارند. آنها زندانی هستند و به کارهای نیک شما رغبت دارند. شما صدقه و دعایی به آنها هدیه کنید. (انوارالهدایه ص 115)

ختم قرآن صفحه ای

0 1 2

تعداد ختم های انجام شده : 0 بار

    دکمه ختم صلوات و فاتحه بصورت تکی

مشاهده متن صوت درحال پخش

نمایش همه

هیچ پیامی یافت نشد

کاربر عزیز برای ثبت پیام تسلیت، خاطره و دلنوشته خود برای این یادبود ابتدا از این لینک وارد شده و سپس پیام خود را ثبت کنید

نمایش همه هدیه دادن

انتخاب صوت درحال پخش


logo

یادبود زنده یاد شادروان سیاوش اقبالی

QR Code
https://raftegan.com/memorial/rf-10521

جهت مشاهده یادبود کد بالا را اسکن کنید.