یادبود مجازی

شهید مدافع حرم جاویدالاثر علی آقاعبداللهی

رفتگان چشم انتظار هدایای ما هستند حتی با نثار یک صلوات
  • نام جاویدالاثر علی
  • نام خانوادگی آقاعبداللهی
  • نام پدر محمدعلی
  • تاریخ تولد 1369/07/10
  • تاریخ وفات 1394/10/23
  • اطلاعات آرامگاه تهران - تهران - جاویدالاثر
  • آلبوم یادبود

درباره زنده یاد

وصیت نامه شهید مدافع حرم کربلایی حاج علی آقاعبداللهی

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و  صلوات بر محمد وآل محمد و روح پرفتوح امام (ره) و با درود به امام  خامنه ای

خدمت همسر عزیز  و دوست داشتنی خودم سلام عرض مینمایم. میدانم خیلی ناراحتی و از زمانی که با من ازدواج کرده ای جز زحمت چیز دیگری نداشته ام. میدانم قصور زیادی دارم و آن طور که شما برای من بوده ای من برای شما نبوده ام. اگر همیشه با شجاعت و  اصرار به انجام هرگونه ماموریتی داشته ام ، فقط به خاطر همت و  بردباری و مسئولیت پذیری شما بوده است. از خداوند میخواهم اگر  عمری باقی بود به بنده توفیق جبران زحمات شما را بدهد و اگر خداوند خواست و به این بنده لطف نمود و شهادت را نصیب کرد امیدوارم بنده را حلال  بفرمایید.

همسر عزیزم هدف بنده از این ماموریت لبیک گفتن به شعار نحن عباسک یا زینب می باشد و دیگری خوشحالی خانواده های مسلمان که میدانم خوشحالی خانواده خود را در پی دارد می باشد و نابودی کفار زمان ان شاالله و در آخر توفیق شهادت.

خواسته ی من از شما این است که لحظه ای از ولایت و خط رهبری جدا نشوید زیرا دشمن امروزه همین را می خواهد وتلاش  به این دارد. به واجبات توجه بیشتری داشته باشید و لحظه ای از  وجود خداوند و الطاف او غافل نشوید. دوست دارم عشق ولایت و رهبری و روحیه جهادی را در دل فرزندم امیرحسین زنده نگه داری.

و اما امیرحسین گلم پسر بابا

پسر عزیزتر از جانم. سلام در ابتدا برای شما دعا میکنم تا شهید راه اسلام و ولایت باشید.

امیرحسین عزیزم اگر امروز پدرت در کنار تو نیست ولی بدان که پدرت بسیار بسیار تو را دوست دارد و به خاطر نجات کودکان همسن تو رفته است تا پدر و مادر آنها هم خوشنود باشند و می دانم با شاد کردن دل آنها باعث شادی ابدی تو می شوم . ابراز عشق و دوست داشتن تو را در کلام و قلم نمیتوانم ابراز کنم ولی بدان که تو همه وجود پدرت بوده ای و دل کندن از تو خیلی برای من سخت بوده است ولی من در ظاهر  به روی خودم نیاوردم تا دیگران  ناراحت نشوند و مانع رفتن بنده نشوند.

من از تو می خواهم تماما گوش به فرمان ولی فقیه خود باشی و هوشیار و آگاه و با بصیرت زندگی خود را توام با تحصیل و کسب علم سپری  نمایی و  مراقب مادرت باشی و خواهشی که از تو دارم این است که مادرت را اذیت و ناراحت نکنی چرا که باعث ناراحتی من می شود.

پدر و مادر عزیزم سلام

بدون هیچ مقدمه ای از شما بابت تمام کارهایی که کرده اید بخصوص  آخرین کار که اجازه رفتن بنده می باشد تشکر میکنم و دست و پای شما دو بزرگوار را می بوسم . می دانم چون خودم  یک پدرم، نبود فرزند در کنار شما مشقت آور می باشد و من هم از ابتدا برای شما جز زحمت و سختی چیز دیگری نداشته ام و از خداوند میخواهم که به شما دو عزیزم صبر بدهد.

پدر ومادر عزیزم می خواهم مراقب فرزندم و همسرم باشید و بنده راحلال کنید و برای بنده دعا بفرمایید.

خواهران عزیزم سلام

امیدوارم که حال شما عزیزان خوب  باشد میدانم که شما سه خواهر گلم را خیلی اذیت کرده ام امیدوارم  بنده را حلال بفرمایید و برای بنده دعا بفرمایید . دعا میکنم تا عاقبت بخیر شوید و در کارهایتان پیروز و سربلند  و موفق باشید.
🌹محل شهادت:سوریه،خالدیه،خانطومان


یادبود را برای دوستان خود ارسال کنید

پیامبر اکرم (ص) می فرمایند : مردگانتان را که درقبرها آرمیده اند از یاد نبرید. مردگان شما امید احسان شما را دارند. آنها زندانی هستند و به کارهای نیک شما رغبت دارند. شما صدقه و دعایی به آنها هدیه کنید. (انوارالهدایه ص 115)

ختم قرآن صفحه ای

0 0 8

تعداد ختم های انجام شده : 0 بار

    دکمه ختم صلوات و فاتحه بصورت تکی

مشاهده متن صوت درحال پخش

نمایش همه


کاربر عزیز برای ثبت پیام تسلیت، خاطره و دلنوشته خود برای این یادبود ابتدا از این لینک وارد شده و سپس پیام خود را ثبت کنید

نمایش همه هدیه دادن

انتخاب صوت درحال پخش


logo

یادبود زنده یاد شهید مدافع حرم جاویدالاثر علی آقاعبداللهی

QR Code
https://raftegan.com/memorial/rf-5797

جهت مشاهده یادبود کد بالا را اسکن کنید.