یادبود مجازی

شادروان علی اصغر مهریزی زاده

رفتگان چشم انتظار هدایای ما هستند حتی با نثار یک صلوات
  • نام علی اصغر
  • نام خانوادگی مهریزی زاده
  • نام پدر رضا
  • تاریخ تولد --
  • تاریخ وفات --
  • اطلاعات آرامگاه یزد - یزد -
  • آلبوم یادبود

درباره زنده یاد

بسم الله الرحمن الرحیم.
بی مهر رخت ، روز مرا نور نماندست وز عمر مرا جزشب دیجور نماندست صبرست مرا چاره هجران تو لیکن چون صبر توان کرد که مقدور نماندست هنگام وداع تو زبس گریه کردم دور از رخ تو چشم مرا نور نماندست در هجرتو گر چشم مرا اب نماند گو خون جگر ریز که معذور نماندست.
سه سال است که میگذرد وما اورا چشم درراهیم ... سالگرد غروب غم انگیز فرزند عزیزمان مرحوم علی اصغر مهریزی زاده را با همه دلتنگیها وحسرتها گرامی میداریم که ایکاش رفتنش را بازگشتی وفراقش را صبری واقیانوس دردمان را مرهمی بود . سه سال پیش به صفای وجودش و امروز به اعتبار نام نکویش به خود می بالیم و از خدا می خواهیم او و دوست عزیزش علیرضا دهقان را که با هم پر کشیدند ، با علی اکبر سید الشهدا (ع)همنشین کند . به همین منظور و با توجه به شرایط کنونی درفضای مجازی محفلی را با نام و یاد سید و سالار شهیدان (ع) برپا نموده ایم ، امید که با دعای خیر شما روح آن عزیزان شاد شود .


یادبود را برای دوستان خود ارسال کنید

پیامبر اکرم (ص) می فرمایند : مردگانتان را که درقبرها آرمیده اند از یاد نبرید. مردگان شما امید احسان شما را دارند. آنها زندانی هستند و به کارهای نیک شما رغبت دارند. شما صدقه و دعایی به آنها هدیه کنید. (انوارالهدایه ص 115)

ختم قرآن صفحه ای

0 1 2

تعداد ختم های انجام شده : 0 بار

    دکمه ختم صلوات و فاتحه بصورت تکی

مشاهده متن صوت درحال پخش

نمایش همه

هیچ پیامی یافت نشد

کاربر عزیز برای ثبت پیام تسلیت، خاطره و دلنوشته خود برای این یادبود ابتدا از این لینک وارد شده و سپس پیام خود را ثبت کنید

نمایش همه هدیه دادن

هیچ اهدایی یافت نشد

انتخاب صوت درحال پخش


logo

یادبود زنده یاد شادروان علی اصغر مهریزی زاده

QR Code
https://raftegan.com/memorial/rf-569

جهت مشاهده یادبود کد بالا را اسکن کنید.