یادبود مجازی

شادروان حاج اسدالله احمدی

رفتگان چشم انتظار هدایای ما هستند حتی با نثار یک صلوات
  • نام حاج اسدالله
  • نام خانوادگی احمدی
  • نام پدر --
  • تاریخ تولد --
  • تاریخ وفات 1400/05/24
  • اطلاعات آرامگاه تهران - تهران - بهشت زهرا(س)
  • آلبوم یادبود

درباره زنده یاد

درگذشت پاسدار اهل قلم حاج اسدالله احمدی نويسنده ، رزمنده دلاور، راوی و پژوهشگر توانای دفاع مقدس ضايعه اي دردناك براي جامعه فرهنگي و ادبي است كه موجب تاثر و تاسف گرديد.
مرحوم حاج اسدالله احمدی سال ها در زمينه نويسندگي، پژوهش، تدوین، نگارش و انتشار آثار مستند و مستدل ارزش‌های دوران دفاع مقدس نمود و آثار گرانسنگی چون: گزارش‌های عملیاتی، دست های خالی پاهای خونین، کتب نبردی و تدوین تاریخ شفاهی فرماندهان جنگ از خود با چيره دستي آثار ارزشمند و جذابي را براي فرهنگ دوستان به رشته تحرير درآورد. گرچه ايشان از ميان ما رفتند، اما آثار پرمايه ايشان هميشه در ذهن ما هست و تا ابد در ميان ما به يادگار خواهد ماند.
کانون پاسداران اهل قلم درگذشت نويسنده متعهد مرحوم حاج اسدالله احمدی را به خانواده آن مرحوم و جامعه فرهنگي تسليت گفته و براي آن عزيز از دست رفته آرزوي مغفرت و علو درجات و براي خانواده محترم ايشان صبر و شكيبايي مسئلت دارم.
✍️کانون پاسداران اهل قلم


یادبود را برای دوستان خود ارسال کنید

پیامبر اکرم (ص) می فرمایند : مردگانتان را که درقبرها آرمیده اند از یاد نبرید. مردگان شما امید احسان شما را دارند. آنها زندانی هستند و به کارهای نیک شما رغبت دارند. شما صدقه و دعایی به آنها هدیه کنید. (انوارالهدایه ص 115)

ختم قرآن صفحه ای

0 0 3

تعداد ختم های انجام شده : 0 بار

    دکمه ختم صلوات و فاتحه بصورت تکی

مشاهده متن صوت درحال پخش

نمایش همه

هیچ پیامی یافت نشد

کاربر عزیز برای ثبت پیام تسلیت، خاطره و دلنوشته خود برای این یادبود ابتدا از این لینک وارد شده و سپس پیام خود را ثبت کنید

نمایش همه هدیه دادن

هیچ اهدایی یافت نشد

انتخاب صوت درحال پخش


logo

یادبود زنده یاد شادروان حاج اسدالله احمدی

QR Code
https://raftegan.com/memorial/rf-3213

جهت مشاهده یادبود کد بالا را اسکن کنید.