یادبود مجازی

شهید مدافع سلامت نرجس خانعلی زاده

رفتگان چشم انتظار هدایای ما هستند حتی با نثار یک صلوات
  • نام نرجس
  • نام خانوادگی خانعلی زاده
  • نام پدر --
  • تاریخ تولد 1374/02/30
  • تاریخ وفات 1398/12/06
  • اطلاعات آرامگاه گیلان - رود سر - روستای چای خانسر
  • آلبوم یادبود

درباره زنده یاد

نرجس خانعلی زاده نخستین قربانی ثبت شده همه‌گیری کروناویروس در ایران، از میان کادر پزشکی بود. این پرستار جوان ۴ اسفند ۱۳۹۸ در پی شیوع گسترده ویروس کرونا در ایران، با عوارض مشابه ابتلا به ویروس کرونا، حین رسیدگی به بیماران در محل کار خود از حال رفت و به زمین افتاد. وی به دلیل عوارض ریوی و تنگی نفس در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بستری شد. نرجس خانعلی‌زاده بعد از ظهر روز ۶ اسفند ۱۳۹۸ در بیمارستان میلاد، لاهیجان درگذشت.

نرجس خانعلی‌زاده سال ۱۳۷۴ در کلاچای، شهرستان رودسر متولد شد. او پس از پایان تحصیلات و گذراندن طرح پرستاری در بیمارستان امام خمینی تهران، به گیلان بازگشت و به‌عنوان پرستار در بخش اورژانس بیمارستان میلاد شهر لاهیجان مشغول به خدمت شد.

این پرستار ۴ اسفند ۱۳۹۸ در پی شیوع گسترده ویروس کرونا در ایران، با عوارض مشابه ابتلا به ویروس کرونا، در حین رسیدگی به بیماران در محل کار خود از حال رفت . وی به دلیل عوارض ریوی و تنگی نفس در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بستری شد. نرجس خانعلی‌زاده بعد از ظهر روز ۶ اسفند ۱۳۹۸ در بیمارستان میلاد، لاهیجان درگذشت.

ابتلای نرجس خانعلی‌زاده به ویروس کرونا را در اثر نبود امکانات ایزوله در حین رسیدگی به بیماران مبتلا به کرونا دانسته‌اند.

نرجس خانعلی‌زاده در آخرین یادداشت صفحهٔ اینستاگرامش از تجارب دوران کاری اش نوشته است :"اورژانس بیمارستان امام خمینی. جایی که از کسی که تحمل دیدن در رفتگی رو نداشت آدمی رو ساخت که بهترین بیمار براش بیماری بود که دررفتگی داشت. از کسی که با دیدن خونریزی زیاد احساس افت فشار می‌کرد آدمی رو ساخت که اولین نفر دستمو گذاشتم روی آئوریسم آئورت شکمی تا برسیم به CPR جایی که دیگر دیدن SOREهای بیمار حالمو بد نمی‌کرد. جایی که دیگه نمی‌ترسیدم با مریض HIV و سل و هپاتیت سرو کار داشته باشم. شاید باورتون نشه، ولی دیگه از مرده و مردن هم نمی‌ترسم."


یادبود را برای دوستان خود ارسال کنید

پیامبر اکرم (ص) می فرمایند : مردگانتان را که درقبرها آرمیده اند از یاد نبرید. مردگان شما امید احسان شما را دارند. آنها زندانی هستند و به کارهای نیک شما رغبت دارند. شما صدقه و دعایی به آنها هدیه کنید. (انوارالهدایه ص 115)

ختم قرآن صفحه ای

0 0 1

تعداد ختم های انجام شده : 0 بار

    دکمه ختم صلوات و فاتحه بصورت تکی

مشاهده متن صوت درحال پخش

نمایش همه

هیچ پیامی یافت نشد

کاربر عزیز برای ثبت پیام تسلیت، خاطره و دلنوشته خود برای این یادبود ابتدا از این لینک وارد شده و سپس پیام خود را ثبت کنید

نمایش همه هدیه دادن

هیچ اهدایی یافت نشد

انتخاب صوت درحال پخش


موقعیت آرامگاه

logo

یادبود زنده یاد شهید مدافع سلامت نرجس خانعلی زاده

QR Code
https://raftegan.com/memorial/rf-28

جهت مشاهده یادبود کد بالا را اسکن کنید.