یادبود مجازی

مرحومه لیلا امیری

رفتگان چشم انتظار هدایای ما هستند حتی با نثار یک صلوات
  • نام لیلا
  • نام خانوادگی امیری
  • نام پدر --
  • تاریخ تولد --
  • تاریخ وفات --
  • اطلاعات آرامگاه قزوین - قزوین -
  • آلبوم یادبود

درباره زنده یاد

بسم الله الرحمن الرحیم
يا أَيَّتُهَا النَّفْسُ الْمُطْمَئِنَّةُ ارْجِعِي إِلى رَبِّكِ راضِيَةً مَرْضِيَّةً فَادْخُلِي فِي عِبادِي وَ ادْخُلِي جَنَّتِي

با تأسف و تأثر فراوان خبر درگذشت نابهنگام سرکار خانم لیلا امیری ، عضو هیئت مدیرۀ خانۀ مطبوعات استان قزوین و مدیرمسئول پایگاه خبری صبح قزوین را دریافت کردیم. این خواهر مجاهد، یکی از مدیران برجسته رسانه‌ای این استان و خبرنگاری پرتلاش و پویا بودند و اقدامات ماندگار ایشان به‌ویژه در ایام اربعین حسینی(ع) در یادها ماندگار خواهد بود.
تلاش‌های خانم امیری در پیگیری امور صنفی رسانه و دفاع ایشان از تمامی همکاران‌شان و دغدغه‌های والای وی همواره آثار پر خیر و برکتی داشت که بی‌شک برای ایشان اجر الهی را در پی خواهد داشت.

این ضایعۀ ناگوار را به خانواده آن مرحوم به‌ویژه پدر و مادر ایشان و برادر گرانقدرشان تسلیت عرض نموده و برای بازماندگان صبر عظیم و برای آن مرحومه رحمت و غفران الهی را آرزومندیم.


یادبود را برای دوستان خود ارسال کنید

پیامبر اکرم (ص) می فرمایند : مردگانتان را که درقبرها آرمیده اند از یاد نبرید. مردگان شما امید احسان شما را دارند. آنها زندانی هستند و به کارهای نیک شما رغبت دارند. شما صدقه و دعایی به آنها هدیه کنید. (انوارالهدایه ص 115)

ختم قرآن صفحه ای

0 8 2

تعداد ختم های انجام شده : 0 بار

    دکمه ختم صلوات و فاتحه بصورت تکی

مشاهده متن صوت درحال پخش

نمایش همه

هیچ پیامی یافت نشد

کاربر عزیز برای ثبت پیام تسلیت، خاطره و دلنوشته خود برای این یادبود ابتدا از این لینک وارد شده و سپس پیام خود را ثبت کنید

نمایش همه هدیه دادن

هیچ اهدایی یافت نشد

انتخاب صوت درحال پخش


logo

یادبود زنده یاد مرحومه لیلا امیری

QR Code
https://raftegan.com/memorial/rf-1535

جهت مشاهده یادبود کد بالا را اسکن کنید.