یادبود مجازی

شادروان حاج محمدحسین متوسل

رفتگان چشم انتظار هدایای ما هستند حتی با نثار یک صلوات
  • نام حاج محمدحسین
  • نام خانوادگی متوسل
  • نام پدر عبدالکریم
  • تاریخ تولد 1322/12/07
  • تاریخ وفات 1402/06/10
  • اطلاعات آرامگاه تهران - ری - ایران،تهران،ری،خیابان فدائیان اسلام،کوچه دربانی،امام‌زاده عبدالله(محله فیروزآبادی)
  • آلبوم یادبود

درباره زنده یاد

حاج محمدحسین متوسل در تاریخ یکشنبه، 7 اسفند ماه سال 1322 خورشیدی (1944 میلادی) در شهرضا به دنیا آمد. پدرش عبدالکریم نام داشت و ایشان در کارمندی زندان قصر مشغول به کار شدند.

حاج محمدحسین متوسل به خلق خدمت در زمینه کارمندی زندان قصر افتخارات بسیاری داشت و با تعهد و صبر، به خدمت به جامعه پرداختند. طی سال‌ها کارمندی خود، ایشان نشان دادند که علاوه بر وظیفه‌شان، به برقراری عدالت و انصاف در جامعه نیز اهمیت می‌دهند.

از زندگی خانوادگی حاج محمدحسین متوسل، پنج فرزند به یادگار مانده است. آنها به ترتیب فرشته متوسل، فریبا متوسل، فرزانه متوسل، معصومه متوسل و محمدرضا متوسل نام دارند. ایشان در تربیت و پرورش فرزندان خود نقش مهمی داشته‌اند و تلاش کرده‌اند تا ارزش‌های اخلاقی و فرهنگی را به آنها انتقال دهند.

متأسفانه، در تاریخ 10 شهریور ماه سال 1402 خورشیدی (2023 میلادی)، حاج محمدحسین متوسل به علت سرطان در تهران، در سن 79 سالگی، از دنیا رفتند. ایشان در بیمارستان فیروزآبادی در تهران درگذشته و پیکر آن‌ها در صحن آستان مقدّس امام‌زاده عبدالله به خاک سپرده شد.

صدای این فرد متدین و خیرخواه همچنان در خاطره عزیزانش و افرادی که با وی در تعامل بودند، زنده است و ارزش‌ها و اندیشه‌هایش برای همیشه در قلوب مردمش باقی خواهد ماند.


یادبود را برای دوستان خود ارسال کنید

پیامبر اکرم (ص) می فرمایند : مردگانتان را که درقبرها آرمیده اند از یاد نبرید. مردگان شما امید احسان شما را دارند. آنها زندانی هستند و به کارهای نیک شما رغبت دارند. شما صدقه و دعایی به آنها هدیه کنید. (انوارالهدایه ص 115)

ختم قرآن صفحه ای

2 8 4

تعداد ختم های انجام شده : 0 بار

    دکمه ختم صلوات و فاتحه بصورت تکی

مشاهده متن صوت درحال پخش

نمایش همه

هیچ پیامی یافت نشد

کاربر عزیز برای ثبت پیام تسلیت، خاطره و دلنوشته خود برای این یادبود ابتدا از این لینک وارد شده و سپس پیام خود را ثبت کنید

نمایش همه هدیه دادن

انتخاب صوت درحال پخش


موقعیت آرامگاه

logo

یادبود زنده یاد شادروان حاج محمدحسین متوسل

QR Code
https://raftegan.com/memorial/rf-10632

جهت مشاهده یادبود کد بالا را اسکن کنید.