یادبود مجازی

شادروان سیده مهین میرجوادی

رفتگان چشم انتظار هدایای ما هستند حتی با نثار یک صلوات
  • نام سیده مهین
  • نام خانوادگی میرجوادی
  • نام پدر علی اکبر
  • تاریخ تولد 1328/02/09
  • تاریخ وفات 1401/04/20
  • اطلاعات آرامگاه تهران - تهران - بهشت زهرا-قطعه۷۴ -ردیف ۳۷---شماره۲۴۱
  • آلبوم یادبود

درباره زنده یاد

زنده‌یاد حاجیه خانم سیده مهین میرجوادی درسال۱۳۲۸ در خانواده متدین و سادات طباطبایی در شهرستان تفرش دیده به جهان گشود.
قرآن را در دامان مادرش "سیده فاطمه بیگم" آموخت و بخشندگی، دستگیری از مستمندان و تکریم مومنین را نزد پدرش "آسید علی اکبر میرجوادی" که از متعهدین و خیرین سادات طباطبایی شهرستان بود، فرا گرفت.
در کودکی پس از درگذشت پدرش و اتمام دوره ابتدایی به تهران آمد و درسال ۱۳۴۹ با همسرش حاج علی اکبر الله‌وردی ازدواج کرد که ثمره این ازدواج پنج فرزند بود.
بانو سیده مهین میرجوادی در طول زندگی پرخیر و برکت خود با بینش عمیق به زندگی اخروی و عدم دلبستگی به امور دنیوی همواره به دستگیری از نیازمندان، کمک به اطرافیان، خوشنامی، صداقت، دوری از غیبت، شهره بود که این منش را متاثر از تعلیمات پدر خود می‌دانست.
سیده خانم میرجوادی، در ۱۷ فروردین ۱۴۰۱ مصادف ۴ رمضان براثر سکته مغزی راهی بیمارستان شد و پس ۹۶ روز دست و پنجه نرم کردن با عارضه مغزی در ۲۰ تیرماه۱۴۰۱ (فردای عید قربان) دعوت حق را لبیک گفت و در قطعه ۷۴ بهشت زهرا آرام گرفت و غم بزرگی را در دل خانواده، اقوام، آشنایان و دوستداران خود باقی گذاشت.
عاشقان همیشگی او که همه ساله به شوق گرفتن عیدی و تبرک، روز عید غدیر به دیدارش می‌رفتند، امسال در روز عیدغدیر بر سر مزارش در مراسم هفتم ایشان حضور به هم رساندند.
یادش گرامی و نامش پاینده.


یادبود را برای دوستان خود ارسال کنید

پیامبر اکرم (ص) می فرمایند : مردگانتان را که درقبرها آرمیده اند از یاد نبرید. مردگان شما امید احسان شما را دارند. آنها زندانی هستند و به کارهای نیک شما رغبت دارند. شما صدقه و دعایی به آنها هدیه کنید. (انوارالهدایه ص 115)

ختم قرآن صفحه ای

0 6 5

تعداد ختم های انجام شده : 1 بار

    دکمه ختم صلوات و فاتحه بصورت تکی

مشاهده متن صوت درحال پخش

نمایش همه

هیچ پیامی یافت نشد

کاربر عزیز برای ثبت پیام تسلیت، خاطره و دلنوشته خود برای این یادبود ابتدا از این لینک وارد شده و سپس پیام خود را ثبت کنید

نمایش همه هدیه دادن

انتخاب صوت درحال پخش


موقعیت آرامگاه

logo

یادبود زنده یاد شادروان سیده مهین میرجوادی

QR Code
https://raftegan.com/memorial/rf-8225

جهت مشاهده یادبود کد بالا را اسکن کنید.